
Цифровий термометр з двома датчиками -50...+125 °С
213 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0351
+380 (99) 107-43-33
- +380 (98) 107-43-33
- +380 (93) 107-43-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Код товару - 0351
Цифровим термометром можна вимірювати температуру в діапазоні від -50 до +125 ° С.
Для роботи термометра потрібно живлення в діапазоні від 4 до 28 В. Довжина проводу 1 метр, датчики вологозахищені.
Довжина гільзи – 20 мм, діаметр гільзи – 5 мм.

Цей товар можна покрутити в 3D - для цього натисніть на картинку нижче
Доступні різновиди товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Час відгуку | 0.5 сек |
| Одиниця виміру | °С |
| Країна виробник | Китай |
| Похибка, +/- | 1 |
| Загальні | |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Живлення | Мережа 12В |
| Ширина | 30 мм |
| Монітор | |
| Монітор | LED |
| Розмір монітора | 0.28 дюйм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість калібрування показань | Ні |
| Дискретність індикації (крок вимірювання) | 0.1 °С |
| Довжина виносного датчика | 1 м |
| Максимальна робоча температура | 65 °С |
| Максимальний діапазон вимірювань | 125 °С |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -50 °С |
| Виробник | Izmeritel |
| Розмір отвору в корпусі для встановлення | 45 х 26 мм |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Колір символів | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213 ₴









