
Вентилятор равлик для димогенератора 5015, 12В, 7500 об/хв, 230 мА, 2.7 Вт
123 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0532
+380 (99) 107-43-33
- +380 (98) 107-43-33
- +380 (93) 107-43-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Код товару - 0532
Вентилятор равлик для димогенераторів і зволожувачів повітря 5015B, живлення 12 В, споживаний струм - 230 мА, максимальна швидкість обертання - 7500 (об/хв).
Максимальна робоча температура - 80 ° С, напрацювання двигуна на відмову - 50000 тис. Ч при температурі - 40 ° С, тип підшипника - кочення.

Цей товар можна покрутити в 3D - для цього натисніть на картинку нижче
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pengda Technology |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Діаметр вентилятора | 39 мм |
| Клас якості | Original |
| Максимальна швидкість обертання | 7500 об/хв |
| Призначення | Для корпусу |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Тип роз'єму | 2-pin |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 51 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина дроту | 0.3 м |
| Максимальна споживана потужність | 2.7 Вт |
| Максимальна робоча температура | 80 °С |
| Матеріал корпусу | Високоміцний пластик |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Мoдель | 5015 |
| Напрацювання двигуна на відмову | 50 тыс. Ч |
| Живлення | Мережа 12 В |
| Споживаний струм | 0.230 А |
| Розмір вихідної отвору | 17 х 12.8 |
| Відстань між монтажними отворами | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴








